Дитячі меблі

Головним болем для багатьох батьків є вибір меблів в дитячу кімнату, адже потрібно щоб вони були якісними, красивими і недорогими. Щоб вони приносила радість малюкові і вписувалася в загальний стиль квартири, і прослужили якомога довше.

Безпека дитячих меблів

Неодмінна умова – виготовлення меблів для дитячої кімнати з екологічно чистих матеріалів. Бажано уникати придбання меблів, покритої лаками і фарбою – навряд чи вдасться перевірити їх склад на вміст токсичних речовин. У світлі цього питання найкращим варіантом представляється виготовлення меблів для дітей на замовлення. Якщо ж ви вибираєте дитячі меблі в магазині, неодмінно вимагайте у продавця гігієнічний сертифікат.

Кращим матеріалом для дитячих меблів є масив дерева, але задоволення це дороге і далеко не всім доступно. Прийнятним матеріалом для виготовлення меблів для дітей вважається і ДСП. Що стосується оббивки меблів, то вона повинна бути повітронепроникною, без проблем піддаватися чищенню, бути виготовленою з натуральних матеріалів.

Дитячі меблі повинні мати мінімальний ризик травматизму, не містити гострих кутів, бути міцними і стійкими. Матеріали, з яких виготовляється меблі для дітей, не повинні легко запалюватися. На них у дитини не повинно бути алергії.

вік дитини

Дитячі кімнати новонародженого, дошкільника, молодшого школяра і дитини-підлітка мають цілий ряд функціональних відмінностей. Очевидно, що меблі в дитячій повинні відповідати тим вимогам, які характерні того чи іншого вікового періоду дитини. Якщо комплект дитячих меблів для новонародженого обмежується ліжечком, комодом для речей і пеленальним столиком, то дитині у віці 2-3 років вже потрібен стіл для занять творчістю, шафа для речей, ящики для іграшок, у дошкільника з’явиться книжкова шафа і т.д. Вибираючи дитячі меблі, звертайте увагу на вік дитини, вказаний на ній – зокрема, це стосується спальних меблів і парт (столів).

Стать дитини

Безумовно, меблі для дівчинки і меблі для хлопчика будуть відрізнятися, особливо якщо мова йде про дітей більш старшого віку. В першу чергу, мова йде про кольорову гаму меблів. Однак не рекомендується зловживати сформованими стереотипами і обставляти кімнату дівчинки меблями рожевого кольору, а кімнату хлопчика – синього. Занадто яскраві і насичені кольори меблів – ознака несмаку, крім того, яскраві фарби можуть містити шкідливі токсини, а загальна квітчаста гамма кімнати створить «важку» атмосферу, яка не сприятиме повноцінному відпочинку, нормальному навчанню, здоровому сну дитини. Рекомендується використовувати меблі для дитячої кімнати пастельних кольорів, не напружуючи погляд (бежевий, абрикосовий, в крайньому випадку – блідо-рожевий і блідо-блакитний), а функцію прикрас нехай візьмуть на себе інші предмети інтер’єру (наклейки на стіну, годинник, статуетки та т . Д.)

Розміри дитячої кімнати

Як часто буває, що хочеться наповнити дитячу різними меблями, ще й домашній спортивний комплекс в кутку поставити, а місця катастрофічно не вистачає. Що поробиш, розміри середньостатистичної дитячої кімнати занадто малі, щоб без проблем розмістити в ній все, що хочеться. А коли мова йде про інтер’єр кімнати для двох дітей, питання зайвого простору стає особливо гострим. Важливо пам’ятати, що дитячі меблі не повинні бути громіздкими, заповнювати собою практично весь простір кімнати. Для дитини важливий простір для ігор і творчості, а задушлива кімната, заповнена шафами і ящиками, буде тільки пригнічувати її. Тому якщо розміри кімнати маленькі – купуйте тільки головні предмети меблів для дитячої (ліжко, стіл, невелика шафа). Відмінним виходом для власників невеликої кімнати дитини стане модульні меблі для дитячої (меблі-трансформер).

Вибираючи меблі для дитячої, орієнтуйтеся на комплекс вимог – тільки в цьому випадку вашій дитині буде зручно і цікаво користуватися нею, а ви не будете турбуватися про її безпеку і здоров’я.

Дитячі меблі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори