Дивани в стилі модерн

Модерн перекладається як «сучасний». Це означає, що якщо мова йде про диванах в даному стилі, то вони повинні бути саме сучасними, що не класичними і не в стилі мінімалізму. Однак я не збираюся писати про особливості цього стилю і про те, чим він відрізняється від інших. Ми лише зробили добірку фото диванів в стилі модерн, які, на наш погляд, дуже вдалі:

 

Це що називається втілення модерну як такого. Шкіряний диван італійського дизайнера, який стоїть безліч грошей. Наступна модель теж виглядає приголомшливо, але це вже білий кутовий диван з якоюсь дивною, але практичною поличкою:

 

На фото вище елітний шкіряний диван з бічними поличками. Позаду нього також знаходяться полички для книг і не тільки, тому його бажано розмістити де-небудь в центрі кімнати.

Підійде тільки для великого приміщення, на жаль. У маленькому йому просто не вистачить місця. Наступна модель чимось нагадує диван в стилі мінімалізму, проте виробник запевняє, що це модерн. Сперечатися не буду, судіть самі.

В якому б стилі він не був виконаний, виглядає приголомшливо. Але не тільки білі моделі добрі, чорні – теж. Представляємо диван Alberta Nightsofa в чорній кольоровій гаммі:

Не знаю як вам, а особисто нам ця модель сподобалася більше, ніж вище разом узяті. Дивлячись на неї, відразу відчувається професіоналізм і вишуканий смак дизайнера.  Не зупиняємося на цьому і йдемо далі – диван Lambert (на фото білий):

Разом з сірими або світлими тонами інтер’єру створює неповторний стиль і комфорт. Однак все одно кутові дивани виглядають чомусь краще і солідніше. Ось, наприклад, модель INFINITI LUX:

 

і не менш привабливий VICTORY з величезними м’якими подушками:

 

Особливо шикарно виглядають великі дивани італійських дизайнерів для великої і світлої вітальні:

 
Дивани в стилі модерн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори